FREELANCERS je spoločnosť združujúca niekoľko desiatok nezávislých reklamných tvorcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s prácou v reklame, pôsobili v najuznávanejších slovenských i zahraničných reklamných agentúrach a teraz už pracujú „na voľnej nohe“.

FREELANCERS sú grafici, textári, web dizajnéri, programátori, 3D animátori, DTP operátori, stratégovia, produkční, account manageri, fotografi, architekti, promotéri a režiséri, ktorí sú okamžite k dispozícii vytvárať vám reklamu a celú vašu marketingovú komunikáciu.

FREELANCERS vám dokáže poskytnúť služby veľkej fullservisovej reklamnej agentúry, ale za ceny výrazne nižšie. Dostanete všetko, čo potrebujete, v tej najvyššej kvalite a pritom nemusíte platiť drahé sídlo agentúry, veľký personál, technické vybavenie, autá a ďalšie agentúrne potreby, ale platíte len za prácu ľudí, ktorí budú pre vás pracovať.

FREELANCERS je rýchle a efektívne riešenie vašich reklamných a komunikačných potrieb. Vyskúšajte preto aj vy skúsených profesionálov, ktorí sú pre vás vždy k dispozícii, pretože sú vždy "free"!